Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Vendbanime

Apartamente , 62543
Shtëpi , 12371
Vila , 3398
Dhoma , 449
Cimer/e , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:40 Shtëpi , Tiranë

gazoniere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:31 Shtëpi , Tiranë

Lokal muzike live dhe lounge

Numri i dhomave: 5
Sot 00:31 Shtëpi , Tiranë

Dyqan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne kombinat

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 23:24 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1+2 te Ali Demi

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:54 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1 + 1 TEK FRESKU !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:45 Apartamente , Tiranë

Shitet super Apartament 2+1 tek Oxhaku

139 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 9 KATSHET

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:11 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1

310 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:11 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me Qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:08 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ditore Myslym Shyr

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 21:53 Shtëpi , Tiranë

Okazion dyqan dubleks qender te tiranes 60 m

335 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:49 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera tek kopshti zologjik kompleksi mateo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 tek QSUT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Shesim 1+1 te Adoptuar ne 2+1 ne Fresk!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Univers City

41 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:41 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1 Myslym Shyri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:38 Apartamente , Tiranë

Rruga e Dibres, Jepet me Qira Apartament 2+1!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Pediatria

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 21:26 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 95M TEK FRESKU

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

shiten apartamente

700 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione