Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

tirane | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tirane,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tirane Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Qer 08:56
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KIKA2!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 01:08 ,

SHITET APARTAMENT 3+1+2, FIORI DI BOSCO, TIRANE

152 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:08 ,

SHITET APARTAMENT 1+1, LAKE VIEW RESIDENCE, TIRANE

115 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:45 ,

��shitet me këste��

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:38 ,

Me qera apartament 2+1 mobiluar, kati 2, 300 Euro (Selite)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 23:38 ,

Me qera apartament 3+1 mobiluar, kati 2, 330 Euro (Selite)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 23:38 ,

Apartament 2+1 tek Garda

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:29 ,

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:22 ,

Shitet ose nderrohet

200 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:28 ,

Shitet 2+1+verande 650eu/m2

62 140 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:28 ,

Shitet 1+1+verande 650eu/m2

56 355 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:48 ,

Tirane,Apartament me qera 2+1 (Green City,Unaza Re)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:06 ,

Shitet Duplex te Rezidenca Kodra e Diellit 1.

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Dje 21:00 ,

Apartament 3+1 Don Bosko Tirane

232 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:51 ,

Shitet Toke+shtepi 500m2 (Ura e Insitutit)

80 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 19:03 ,

Jepet me Qera ambjent për ZYRA në Bllok Tirane

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tirane | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • tirane në kategorinë Apartamente
  • Tirane në kategorinë Shtëpi
  • Tirane në kategorinë Shtëpi
  • tirane në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • tirane në kategorinë Vendbanime
  • tirane në kategorinë Shtëpi
  • Tirane në kategorinë Apartamente
  • Tirane në kategorinë Ambiente biznesi
  • tirane në kategorinë Vila
  • Tirane në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione