Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepia qera - Vendbanime Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepia qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepia qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:22 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:33 Apartamente , Fier

APARTAMENT 2+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:19 Apartamente , Tiranë

@SHtepi individuale me qera te tegu

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:24 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER 2+1+2T NE BULEVARD !

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 14:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER 2+1+2T NE BULEVARD !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 13:53 Apartamente , Tiranë

Shtëpi private me qera, Myslym Shyri

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Rruga e Elbasanit, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 09:02 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Sot 09:02 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 23:06 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 20
Dje 19:05 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

TOKE LLIXHAT ELBASAN 1800 m2

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:15 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:15 Apartamente , Durrës

jepet me qera kati i dyte i shtepise private

130 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 17:15 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:12 Apartamente , Lushnjë

Jeper me Qera Vile, Lushnje

1 111 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 16:12 Vila , Lushnjë

Vile me qera okazionnn!!

450 EUR / muaj

Dje 16:12 Apartamente , Lushnjë

Jepet me qera Vilë , në qendër të Lushnjes okazionn!

450 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 13:48 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera (kati 2 i nje vile) ASTIR

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:07 Shtëpi , Fier

Okazion Banese Private 3+1 tek Sharra

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 11:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
20 Mar 23:07 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Mar 20:37 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera apartament 1+1 Rr.Kavajes Qendra GLOBE

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 19:24 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE KATI I PARE 2+1 TEK TREGU INDUS

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Mar 14:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 ne 5 Maj, Tirane

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 13:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Porcelan

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Mar 12:58 Vila , Tiranë

��JEPET ME QERA SHTEPI PRANE TEG-ut, TE NATYRA E QETE

1 000 EUR / muaj

20 Mar 11:23 Vila , Tiranë

Vile 2-kateshe, Sauk, 500 euro/muaj.

500 EUR / muaj

20 Mar 09:19 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Mar 00:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Mar 14:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
18 Mar 00:59
Linku:
Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 JEPET ME QERA

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
17 Mar 16:36 Vila , Tiranë

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE 3+1 E MOBILUAR

300 EUR / muaj

17 Mar 12:53 Apartamente , Tiranë

pjese Vile 1+1+Blk, prane Kompleksit Kontakt, 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Mar 12:49 Shtëpi , Tiranë

Vile 1 -kateshe, Baldushk, 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Mar 12:45 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 , Rruga Barrikadave , 500 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Mar 08:43 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1 ( si dhe dhome extra per zyre)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
16 Mar 22:48 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA - - JAVORE - MUJORE

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
16 Mar 20:04 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA KATI 2 I NJE SHTEPIE PRIVATE 3+1 E MOBILUAR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepia qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione