Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasuri te paluajtshme | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasuri te paluajtshme,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasuri te paluajtshme Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Sht 14:05 Apartamente , Durrës

��shitet me këste��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Sht 23:52 Apartamente , Sarandë

Apartament për shitje ne breg te detit në Sarandë

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Sht 16:49 Apartamente , Sarandë

Apartament për shitje në Sarandë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Shk 22:02 Shtëpi , Shkodër

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 NE DERGUT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Jan 12:36 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira apartament 1+1

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Jan 12:36 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 138m2 kati 3

109 800 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Jan 12:36 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 2+1 kati 3

43 000 LEK

Numri i dhomave: 3
10 Jan 12:24 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 1+1 kati 6, 50m2

28 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Jan 12:23 Shtëpi , Shkodër

Zbritje Drastike -10.500€

57 750 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Jan 16:57 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 2+1 kati 3

43 000 LEK

Numri i dhomave: 3
04 Jan 11:03 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira Shtepi private sip 150m2

499 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
04 Jan 10:42 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira apartament 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Jan 10:34 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qira apartament 1+1

15 000 LEK

Numri i dhomave: 2
02 Jan 18:09 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 1+1 i restauruar

29 900 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Jan 12:46 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament 60 m2 kati 3

52 500 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
02 Jan 12:46 Shtëpi , Shkodër

Shiten apartament sip 195m2 kati 8

128 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Jan 11:18 Shtëpi , Shkodër

Shitet apartament super okazion

47 000 LEK

Numri i dhomave: 3
31 Dhj 10:34 Shtëpi , Shkodër

ZBRITJE CMIMI - 3000€

66 900 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Gush 15:42 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasuri te paluajtshme | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione