Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golem | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golem,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golem Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Korr 10:54 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 GOLEM

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Korr 10:46 ,

Apartament per shitje ne Golem

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Korr 10:46 ,

SHITET GARZIONIERE NE GOLEM

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Korr 13:28 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
25 Korr 13:09 ,

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE GOLEM

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Korr 12:25 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE GOLEM

68 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
25 Korr 10:01 ,

Shtepi ne Golem, afer Prestige dhe Hotel Fafa Premium

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
24 Korr 06:52 ,

Apartamente e garsoniere ne Grand Blue Fafa

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Korr 15:30 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Korr 14:32 ,

SHESIM APARTAMENT NE GOLEM

35 100 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Korr 14:11 ,

Jepet me qera 1+1 Golem OFERTE ����⚫️��

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Korr 13:55 ,

Shitet apartament 1+1 ne Golem

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Korr 19:18 ,

APARTAMENT ME QERA DITORE

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
20 Korr 19:53 ,

Shitet Apartament Pushimi ne Golem, Prane Diama Resort

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
20 Korr 14:13 ,

Dhoma

20 EUR / ditë

19 Korr 18:47 ,

Dhoma me Qera Golem

2 000 LEK / ditë

19 Korr 16:24 ,

Shesim Apartament 1+1 ne Golem!

32 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Korr 11:31 ,

Apartament 1+1 ne Golem per shitje dhe qira

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Korr 21:10 ,

Okazion

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
18 Korr 14:04 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 14:04 ,

Shitet apartamenti 1+1 ne Golem!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Korr 14:04 ,

SHESIM APARTAMENT NE GOLEM

35 100 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Korr 14:03 ,

SHITET APARTAMENT NE GOLEM 1+1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Korr 13:59 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
16 Korr 15:27 ,

Jepet Me Qera per Plazh.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golem | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golem në kategorinë Apartamente
  • Golem në kategorinë Apartamente
  • golem në kategorinë Vendbanime
  • golem në kategorinë Vila
  • golem në kategorinë Vendbanime
  • golem në kategorinë All Category
  • golem në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Golem në kategorinë Shtëpi
  • Golem në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Golem në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione