Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament mine peza | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament mine peza,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj apartament mine peza Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Mar 09:32 ,

Mine Peza, afer Prokurorise, shitet apartament 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 11:27 ,

Rruga Mine Peza apartament 2+1 ne shitje

15 795 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Mar 14:16 ,

Shesim Apartament 3+1,Mine Peza.

Numri i dhomave: 3
05 Mar 20:22 ,

Shitet 3+1 Kati 5 tek Prokuroria

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Mar 17:01 ,

Apartament 1+1 per qira prane rruges Mine Peza

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 14:46 ,

SHESIM NJE APARTAMENT 1+1 DHE NJE GARSONIERE TEK MINE PEZA

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Shk 17:44 ,

Qera / Apa 2+1 / Mine Peza / ID Ap4021741

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Shk 13:09 ,

Qera / Apa 2+1 / Mine Peza / ID Ap4021741

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
23 Shk 14:05 ,

Apartament me qera 1+1 Mine Peza

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Shk 14:38 ,

Jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Shk 11:18 ,

Apartament ne shitje 2+1+2 ne Rr. Mine Peza!

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Shk 21:25 ,

JEPET ME QERA 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Shk 13:03 ,

Qera / Apa 2+1 / Mine Peza / ID Ap4021741

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
07 Shk 13:12 ,

Apartament 2+1 me qera, Mine Peza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
04 Shk 14:42 ,

Qera / Apa 1+1 / Mine Peza / ID Ap4011278

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Shk 10:48 ,

SHESIM APARTAMENT 1+1 DHE GARSONIERE NE RRUGEN"MINE PEZA"

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Shk 12:15 ,

Apartament me qera 2+1 tek Mine Peza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Shk 11:31 ,

Jepet Apartament 2+1

400 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Shk 11:21 ,

Apartament me qira te rruga e durresit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Jan 11:26 ,

SHITET 3+1 TEK MINE PEZA!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Jan 21:32 ,

shitet apartament mine peza pallat existues

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Jan 16:45 ,

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK MINE PEZA

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament mine peza | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione