Vinç | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

12 Korr 21:27 ,

PERPUNIM FRUTASH

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 40
27 Qer 19:51 ,

Shtepi me qera ose ne shitje 2+1 me 2 ballkon ~110

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Kërkime të ngjashme

Vinç Vinç vinç Vinç Vinç Vinç Vinç Vinç

Në fillim