Okazion | Pogradec | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 21:35 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
26 Pri 15:55 ,

Apartament 1+1 60m. Super Okazion!!!

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Pri 10:12 ,

Okazion apartament

40 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Mar 00:06 ,

Shtepi me cmim okazion Pogradec

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
01 Mar 00:06 ,

Shitet Vile ne Pogradec Okazion

55 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Shk 17:17 ,

okazion Shtepi private!!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Dhj 04:35 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
03 Tet 21:11 ,

Okazion Shtepi Pogradec

38 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Sht 16:04 ,

Shitet Vile OKAZION!!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Sht 22:52 ,

Okazion

42 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
27 Gush 08:42 ,

OKAZION - Shiten 2 Apartamente ne Pogradec

26 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
20 Gush 18:40 ,

Shitet Shtëpi OKAZION

Numri i dhomave: 5
17 Gush 20:04 ,

Shitet shtepi per arsye emigrimi !!!

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
13 Gush 11:35 ,

Okazion ... Garzoniere + dyqan

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
06 Gush 17:21 ,

Shtepi OKAZION deri ne dhjetor

60 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Korr 19:56 ,

Apartament Okazion

Numri i dhomave: 2
31 Maj 18:18 ,

Hyrje (2+1) + Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Pri 21:51 ,

SUPER OKAZION

1 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Jan 10:54 ,

Okazion Hyrje1+1 buze liqenit60m2 afer eurokorces

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Dhj 13:02 ,

Shitet truall okazion

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
19 Nën 23:51 ,

OKAZION! SHITET SHTEPIA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Sht 00:29 ,

Shitet vila ne pogradec

100 000 LEK

Numri i dhomave: 4
08 Sht 12:10 ,

Okazion!!!

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione