Pogradec | Vendbanime | MerrJep

Dje 23:51 Apartamente , Pogradec

OKAZION! SHITET SHTEPIA

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:39 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 17:57 Apartamente , Pogradec

Shitet 2+1,ne Pogradec,i mobiluar

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 17:14 Apartamente , Pogradec

Jap me qira apartament ne qender perball liqenit

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 16:17 Shtëpi , Pogradec

Okazion truall ne kisha e re Pogradec

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 00:54 Apartamente , Pogradec

Super apartament me qera ne qender te Pogradecit

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Nën 22:40 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi per arsye emigrimi

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Nën 09:36 Apartamente , Pogradec

Shiten hyrje Apartamenti

450 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Nën 14:33 Apartamente , Pogradec

Jap me qira apartament ne Pogradec ne zemer te qyt

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Nën 08:44 Shtëpi , Pogradec

Objekt per Lokal, Hotel apo Vile banimi (karabina)

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
08 Nën 15:23 Apartamente , Pogradec

Shitet hyrje 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Nën 15:15 Apartamente , Pogradec

Shitet Hyrje 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Nën 12:13 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Private

65 000 LEK

Numri i dhomave: 3
07 Nën 08:14 Shtëpi , Pogradec

Shitet hyrje 1 + 1 dhe dyqan 33 m2

45 LEK

Numri i dhomave: 2
06 Nën 11:29 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI 3 KATSHE PLUS 1600 M2 TOKE RR.NEHEMIA

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
04 Nën 14:42 Apartamente , Pogradec

HYRJE ME QERA 150 €

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim