Librazhd | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 09:30 ,

Shitet vilë, super pamje. Villa for sale, great view.

115 000 EUR

Numri i dhomave: 7
08 Maj 19:38 ,

prrenjas shitet per arsyje imigrimi

14 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
08 Maj 19:17 ,

çmimi super okazjon! Prrenjas per shitje

14 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
25 Dhj 10:12 ,

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Dhj 10:33 ,

Prrenjas

Numri i dhomave: 3
13 Dhj 16:37 ,

Valareku

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Nën 10:49 ,

Apartament ne Librazhd

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Nën 22:35 ,

Shitet shtepi e rinovuar. - Librazhd

2 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
30 Sht 13:18 ,

Apartament

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Gush 18:28 ,

Shtepi Dhome Guzhine

7 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
12 Qer 07:57 ,

Shtepi 1+1 ne Librazhd

240 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Pri 20:27 ,

SHTEPI BANIMI

65 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Pri 15:36 ,

Jepet shtëpi me qera ,cmimi i arsyeshëm.

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Shk 09:47 ,

Shitet shtepia ne Prrenjas 2+1

3 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
19 Jan 18:03 ,

apartament ne prrejas

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Dhj 14:02 ,

shtepi ne librazhd

Numri i dhomave: 4
23 Dhj 11:26 ,

Shtepi ne Librazhd

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Sht 17:47 ,

Shitet

3 200 000 LEK

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione