Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kucovë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:48 ,

SHITET Shtepi private 1 katshe ne Kucove

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
16 Qer 00:56 ,

Shtepia ne Kucove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Qer 18:18 ,

Shes shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
10 Qer 17:17 ,

Shitet shtepi 2+1

Numri i dhomave: 3
05 Qer 23:01 ,

Apartament 2+1 me ballkon+aneks

2 475 000 LEK

Numri i dhomave: 3
05 Qer 18:19 ,

Apartament 2+1 me ballkon+aneks

2 475 000 LEK

Numri i dhomave: 3
29 Maj 14:22 ,

Shitje Shtepie Kucove

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Maj 10:35 ,

Apartament 2+1 ne shitje

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Maj 11:49 ,

Kuçovë, Shitet, Apartament 1+1

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
06 Maj 09:11 ,

shitet shtepi 1+1

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
09 Pri 21:12 ,

Shitet Shtepi bashkë me 4dylym tokë

Numri i dhomave: 2,5
04 Pri 17:08 ,

Shitet apartamenti 2+1 L. Tafil Skendo -Kucove.

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Mar 22:39 ,

Shitet shtepi me super truall.

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 130
18 Shk 05:49 ,

Kuçovë, Shitet, Apartament 1+1

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
13 Shk 20:40 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Shk 20:32 ,

Shitet shtepi 3 katshe

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
12 Jan 13:04 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 10
27 Dhj 14:32 ,

shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
06 Dhj 15:13 ,

Shitet 1+1 mbi kalceton

15 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Dhj 18:00 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Nën 18:49 ,

Shitet shtepia kucove

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Tet 08:54 ,

PERONDI

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
15 Gush 18:38 ,

Shitet Shtepia

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
14 Gush 20:57 ,

Shyepi private

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Gush 09:43 ,

Shitet shtepia private

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
07 Gush 13:03 ,

shtepi me shitje kucove

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
23 Korr 22:59 ,

Jepet me qera apartamenti ne zonen e plazhit /Durres

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
09 Qer 13:44 ,

Shitet shtëpi+truall

40 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
01 Qer 11:33 ,

House FOR RENT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
31 Maj 23:32 ,

0030-6945042611

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Maj 17:15 ,

Shitet Shtepi 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione