Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi okazion | Durrës | Vendbanime

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi okazion,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi okazion Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:47 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET ME CMIM OKAZION!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Dhj 17:35 Shtëpi , Durrës

okazion

Numri i dhomave: 3
30 Nën 13:15 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private L.18 Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Nën 10:38 Apartamente , Durrës

Jepet shtepi 1+1 me qera 15000lek Plazh Iliria Durres okazio

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
29 Nën 21:21 Shtëpi , Durrës

Shitet okazion shtepi pushimi.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Nën 14:08 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1 NE GOLEM! 850 €/ M2

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Nën 20:01 Apartamente , Durrës

��shitet me këste��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Nën 22:36 Shtëpi , Durrës

(OKAZION ��)Shtepi private 2-kateshe e mobiluar + garazhd

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
27 Tet 21:12 Shtëpi , Durrës

Okazion

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
25 Tet 14:36 Shtëpi , Durrës

OKAZION!! Shitet vile 3 kat + toke truall 125€

120 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
24 Tet 09:39 Vila , Durrës

OKAZION

175 000 EUR Çmimi me zbritje

18 Tet 09:35 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Golem!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Tet 21:56 Apartamente , Durrës

Shitet/nderrohet Ambient privat Garazh i kompletuar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
08 Tet 22:54 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne rrugen dytesore Maminas-Shijak

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
04 Tet 22:25 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi+truall OKAZION

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Tet 17:26 Apartamente , Durrës

Okazion shtepi me qera shkozet

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
22 Sht 16:11 Apartamente , Durrës

okazionn

36 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 14:58 Shtëpi , Durrës

""OKAZION"" SHITET SHTEPI PRIVATE , DURRES

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Gush 11:03 Apartamente , Durrës

Shes shtepi per arsye emigrimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Gush 09:06 Shtëpi , Durrës

OKAZION

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 09:06 Shtëpi , Durrës

OKAZION

Numri i dhomave: 3,5
26 Gush 09:06 Shtëpi , Durrës

OKAZION

Numri i dhomave: 2,5
16 Gush 14:12 Apartamente , Durrës

OKAZION! APARTAMENT 99.2 m2 NE GOLEM

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Korr 19:26 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NE DURRES,OKAZION.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
30 Korr 19:21 Apartamente , Durrës

OKAZION

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Korr 20:23 Shtëpi , Durrës

okazion

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Korr 13:12 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private OKAZION!!!

160 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
12 Korr 23:11 Shtëpi , Durrës

Okazion! Shtepi+Dyqan 1600m2 Durres Sukth

230 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 150
11 Korr 13:19 Shtëpi , Durrës

OKAZION ! Shtepi e mobiluar + Biznes i kompletuar.

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi okazion | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione