Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plepa | Durrës | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plepa,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj plepa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:48 ,

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA, PLEPA!

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:47 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 08:27 ,

SHITET APARTAMENTI 2+1

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Gush 09:30 Agjent për shitje të pronës ,

Shitet Apartament 1+1

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
11 Gush 23:17 ,

Shitet apartament 1+1 okazion pamje nga deti

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Gush 17:28 ,

Shitet/nderrohet Ambient privat Garazh i kompletuar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
09 Gush 17:54 ,

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI NE PLEPA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Gush 20:23 ,

Apartament me qera prane detit Plepa

250 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
05 Gush 10:55 ,

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLEPA!

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Gush 14:19 ,

OKAZION

180 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Gush 10:28 ,

SHESIM GARZONIERE NE PLEPA.

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Gush 12:50 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA NE PLEPA 3+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
02 Gush 12:50 ,

SHITET SHTEPI + TRUALL NE ARAPAJ, DURRES

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Gush 12:48 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA.

57 600 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Gush 12:48 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA.

91 600 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Gush 16:10 ,

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 NE PLEPA.

57 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
31 Korr 17:21 ,

��shitet me këste��

48 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
29 Korr 14:17 ,

Shitet Apartament 2+1 PLEPA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Korr 10:30 ,

SHITET VILE 4 KATESHE , ARAPAJ DURRES !

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Korr 14:56 ,

JEPET ME QERA GARZONIERE NE PLEPA!

300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Korr 13:22 ,

Shitet apartament 1+1 Ne Plepa

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Korr 17:36 ,

SHITET GARSONIERE NE PLEPA

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Korr 17:36 ,

SHITET APARTAMENT 2+2+2 NE PLEPA, PLAZH

83 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
25 Korr 08:17 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE PLEPA !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
20 Korr 12:16 ,

Shtepi per pushime ditore / Daily rental apartment

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
19 Korr 19:19 ,

Shtepi per pushime ditore / Daily rental apartment

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Korr 16:27 ,

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE PLEPA!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Korr 17:22 ,

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT ,TEK BLLOKU NE PLEPA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 15:45 ,

PLEPA, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
13 Korr 12:47 ,

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE PLEPA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
05 Korr 21:00 ,

hyrje

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plepa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione