Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makin | Durrës | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makin,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makin Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:37 ,

❗️Shitet Dyqan Lagja 5 DURRES❗️

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
12 Gush 22:43 ,

dhoma me qera

30 EUR / ditë

12 Gush 18:30 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi private

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Qer 12:48 ,

Mundesi Ndrrimi !!!! Shitet apartamenti ne plazh

41 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
30 Maj 08:15 ,

Shitet Apartament 2+1+2vc +2 ballkone nderrohet makin

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Jan 04:02 ,

Hyrje

34 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Sht 15:14 ,

Shitet ose ndrrohet me makin

19 EUR

Numri i dhomave: 1,5
08 Qer 14:15 ,

Okazion fas food perball shkolles

21 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Mar 12:02 ,

apartament ne durres

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
17 Mar 06:02 ,

apartament ne durres

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 13:49 ,

Apartament i Kompletuar

23 500 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 19:37 ,

Shtepi banimi ne Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Dhj 20:59 ,

Makin rrobaqepse

100 LEK

Numri i dhomave: 1
10 Sht 16:07 ,

��Apartament 62 m2 golem NDRROHET me makin ��

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 18:19 ,

Dyqan perball shkolles

22 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Gush 18:47 ,

Banes ne Plazh 70m2

41 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
24 Korr 19:45 ,

Shitje ose nderrim

400 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Maj 02:32 ,

Shitet nderrohet apartamenti plazh

44 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Nën 19:28 ,

Apartament durres plazh

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Nën 13:03 ,

Shitet garsonjer

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
14 Qer 11:40 ,

nderroj hyrje me makin

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 22:24 ,

Shitet (nderrohet)

430 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Nën 16:02 ,

Okazion gjat muajit Nentor

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Nën 18:31 ,

Jepet me qera

120 LEK

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
04 Tet 14:08 ,

Shitet ose nderrohet gazonjere

15 500 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Korr 15:23 ,

Shitet apartament 100m2 Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Korr 14:30 ,

Shitet apartament 100m2 Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Korr 20:06 ,

Shitet apartament 100m2 Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makin | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione