Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fafa | Durrës | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fafa,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fafa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Gush 18:45
Linku:
,

Apartament ne shitje ne plazhin e Golemit

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100

Sot 16:56 ,

Shitet Penthouse Fantastike!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:54 ,

Shitet ne golem 30m2

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:15 ,

Apartament me qera ne Golem ngjitur me Grand Blue Fafa

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Gush 18:45
Linku:
,

Apartament ne shitje ne plazhin e Golemit

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
05 Gush 17:41 ,

Apartamente pushimi ne golem Ejstel Residence

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Gush 13:14 ,

Apartament pushimi 2+1 Mali i Robit vija e pare

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Korr 22:50 ,

Jepet me qera shpi ne plazh midis Fafa Blue dhe Premium

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
31 Korr 11:29 ,

Shtepi me qera Golem

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Korr 06:52 ,

Apartamente e garsoniere ne Grand Blue Fafa

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Korr 14:11 ,

Jepet me qera 1+1 Golem OFERTE ����⚫️��

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Korr 21:44 ,

Okazion 40.000€

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Korr 14:36 ,

Apartament tek Prestige Resort Mali I Robit Golem

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Korr 14:53 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Korr 14:53 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Korr 14:35 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Korr 14:27 ,

Apartament me qera 1+1 Grand Blue Fafa����⚫��

28 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Korr 14:27 ,

Apartament me qera Grand Blue Fafa

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Korr 21:55 ,

1+1 me qera te mali robitm ngjitur me lokal ujvara dhe FAFA

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Korr 21:37 ,

Jepet me qera shpi ne plazh midis Fafa Blue dhe Premium

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Qer 19:00 ,

SHTEPI PLAZHI

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
23 Qer 17:24 ,

Shitet apartament 2+1 golem Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Qer 17:17 ,

Shitet apartament 2+1 golem Durres

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Qer 16:40 ,

Apartment me qera

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Qer 15:17 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 10:29 ,

Shitet apartamenti

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
17 Maj 16:41 ,

Apartament ne plazh Mali Robit golem

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Maj 12:43 ,

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 I KOMPLETUAR GOLEM

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
05 Maj 08:27 ,

Okazion

43 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
03 Maj 12:04 ,

SHITET APARTAMENT 3+1

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fafa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Fafa fafa Fafa fafa Fafa fafa Fafa fafa resort FAFA FafA

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione