Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpi me qera | Durrës | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shpi me qera,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shpi me qera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:53 ,

Me qera

210 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
31 Korr 22:50 ,

Jepet me qera shpi ne plazh midis Fafa Blue dhe Premium

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Korr 20:10 ,

Shpi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Korr 10:31 ,

Shpi me qera 200milek

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
03 Korr 21:37 ,

Jepet me qera shpi ne plazh midis Fafa Blue dhe Premium

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Shk 10:04 ,

��Apartamente me qera Durres

129 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Shk 17:13 ,

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
06 Shk 17:13 ,

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
17 Jan 20:33 ,

jepet me qera 170 mi lek ose shitet e Mobiluar

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Sht 14:31 ,

Jepet shpi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 14:26 ,

Jepet shpi me qera ne shkozet durres

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
08 Maj 13:00 ,

Shpi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Maj 12:48 ,

Shpi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Pri 20:03 ,

Stacjoni spitall durres

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Tet 20:37 ,

Jepet shpi me qera ne durres

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
14 Gush 23:35 ,

Jep me qera shpi shkembi kavajes

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Maj 20:28 ,

Jetep shpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
29 Pri 21:41 ,

Shpi me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Nën 15:47 ,

shtepi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Tet 23:06 ,

plazh

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Korr 09:18 ,

jepet shpi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
21 Pri 23:48 ,

*Shtepi me qera*

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
30 Mar 15:17 ,

Shpi me qera

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Tet 20:31 ,

Shtepi private

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
27 Shk 10:17 ,

Ambjent Me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shpi me qera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione