Durrës | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 04:40 ,

Apartament me hipoteke

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:03 ,

Shitet apartament pushimi 1+ 1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 03:03 ,

Shitet apartament pamje nga deti.

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 23:43 ,

Durres, shes apartament 2+1, Kati 3, 80 m²(Qerret)

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:39 ,

SHITET-NDERROHET APARTAMENT

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:01 ,

60.000€ (1+1) kati 7 Plazh Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:01 ,

35.000€ (1+1) kati 5 Shkembi kavajes Pamje deti

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:01 ,

Apartament prej 55m2 ne Durres

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 23:01 ,

45.000€ ap 2+1 (82 m2) Prane Stadiumit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:01 ,

Okazion Ap.2+1(kati 6) 100 m2 L.13 Plazh Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:00 ,

65.000€ (1+1) kati 4 L.nr 13 Iliria Plazh Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:00 ,

35.000€ (1+1) kati 4 Shkembi kavajes Pamje deti

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:00 ,

280.000€ (Papafingo) kati 5 Golem

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 23:00 ,

65.000€ (1+1) kati 2 L.nr 13 Iliria Plazh Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 23:00 ,

Shitet apartament 1+1 55 m2 Pishat e buta

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:00 ,

Shitet Ap.1+1 76 m2 kati 3 66.000€ Disk

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:00 ,

Shitet Ap.2+1+2 kati 3 56.000€ Plazh Durres

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:59 ,

45.000€ (1+1) kati 5 L.13 Plazh Durres

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 ,

Shitet 1+1 plazh vije e pare

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 ,

150.000€ (Papafingo) kati 5 L.13 Plazh Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:59 ,

Qera Ap.1+1(kati 3) 20.000 lek/muaj Plazh Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 ,

33.000€ Disk (kati 4) 55 m2 Iliria Durres

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 ,

120.000€ (3+1) kati 2 L.13 Hotel "Vivas" Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:59 ,

okazion plepa 500€ m2

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:58 ,

Okazion Ap.65m2 kati 2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:58 ,

Shitet 1+1 68 m2 golem 700€/m2

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:58 ,

Okazion!! Ap.2+1 kati 1 67.000 Disk Qender

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:58 ,

Shitet Ap.2+1 (79m2) Qender Durres

47 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:58 ,

Shitet Ap.2+1+2(kati 2) 85 m2 45.000€

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:58 ,

Shitet OKAZION Ap.1+1 Shkembi Kavajes

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:58 ,

Shitet Ap.1+1 Qerret Kavaje 48 m2 40.000€

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:57 ,

OKAZION 70m2 kati 3 50.000€

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione