Durrës | Vendbanime

27 Maj 14:46
Linku:
,

apartament vollga

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 21:00 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 20:46 ,

Jepet apartamet me qera per afat te gjate

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:46 ,

Ap, me qera per afat te gjat! Rrota e kuqe plazh!

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:22 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 19:46 ,

OkazionShitet Ap.65m2 Shkozet Durres

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:46 ,

Qender Ap. 2+1 42000euro

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:45 ,

OKAXION Ap.2+1 35000€

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:45 ,

Qera 1+1 Qender Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:45 ,

Qera Ap. 65m2 kati 2 Ujesjellesi Durres

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 ,

Shitet Ap.1+1 Vollga Durres

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:44 ,

Shitet Ap.3+1+2 Sip. 133m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:44 ,

Shitet Ap.2+1+2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:43 ,

Shitet Ap. 2+1+2 Komleksi Rotonda Plepa Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:42 ,

Super Ap. Sip.300m2

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 19:24 ,

Shitet

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:10 ,

Shitet Apartament

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:10 ,

Shtepi 1+1+ verande + 270m toke

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 19:01 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:49 ,

Shes Apartament

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:21 ,

Shitet Shtepia, Dyqan dhe Bodrum

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 15:58 ,

OKAZION Apartament 3+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në fillim