Devoll | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Devoll,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 03:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
24 Mar 03:40 ,

SHITET VILA NE BILISHTE

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Mar 14:12 ,

Shitet shtepi

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Mar 16:01 ,

Shitet

1 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 15:50 ,

SHITET

Numri i dhomave: 3
05 Shk 16:58 ,

Shitet apartament ne Bilisht nga Majlinda Bylyku

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
03 Shk 18:34 ,

Shitet Apartament ne Bilisht

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Jan 13:07 ,

Shitet shtepi te ish reparti ushtarak bilisht

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 20:57 ,

Shtepi banimi

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
21 Gush 21:45 ,

Bilisht

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Qer 13:30 ,

Shitet hyrje ne Bilisht

1 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Pri 15:45 ,

Shes vile

Numri i dhomave: 8
07 Mar 17:08 ,

Shtepi ne Devoll

Numri i dhomave: 9
02 Shk 14:50 ,

Shtepi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 120
20 Gush 21:32 ,

Shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Qer 17:12 ,

OKAZIIONNN

10 LEK

Numri i dhomave: 10
28 Pri 16:42 ,

Shitet Shtepi

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 150
26 Mar 22:40 ,

Bilisht

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Mar 17:20 ,

SHITET VILE 2 Kateshe

1 LEK

Numri i dhomave: 1
04 Mar 14:09 ,

Shitet 2+1 ne Bilisht

34 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
13 Shk 08:37 ,

Shitet hyrje pallati në Bilisht

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Jan 08:57 ,

Shitet

2 700 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Tet 21:12 ,

SHITET SHTEPI

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
27 Korr 22:15 ,

Shitet shtepia

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
24 Pri 10:31 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 130
21 Pri 21:26 ,

Shtepi prej 110m2 ne Devoll

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
09 Pri 14:10 ,

OKAZION SHITET APARTAMENT NE QYTETIN E POGRADECIT

5 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Shk 15:43 ,

Apartament ne bilisht

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Jan 10:22 ,

Shtepi private

27 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Devoll juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione