Berat | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:00 ,

Shitet Shtepi | Ure Vajgurore | Berat

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 15:02 ,

Shitet shtepi private ne periferi Berat

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 14:45 ,

Shitet Apartament lagja Jani Vruho (Vakef)

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Maj 10:36 ,

Shitet Apartament 1+1

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
12 Maj 19:31 ,

Objekt "OKAZION"

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
12 Maj 17:30 ,

Shitet

399 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Maj 13:20 ,

Apartament

38 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
10 Maj 16:58 ,

JEPET ME QERA APARTAMENTI-BERAT

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Maj 11:08 ,

Shtepi + tok berat ..fshati afer fshatit roshnik .. vojnik

40 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
10 Maj 10:38 ,

Shitet Apartament

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Maj 16:02 ,

Shitet shtepia dhe dyqani

Numri i dhomave: 3,5
08 Maj 11:59 ,

Okaziooon… Shitet shtepi 2- kateshe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Maj 14:58
Linku:
,

Shtepi

42 000 LEK

05 Maj 18:08 ,

Shtepi

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
03 Maj 22:51 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Maj 22:30 ,

Objekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

1 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Maj 22:30 ,

Okazion !!! Apartament i kompletuar

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
30 Pri 09:56 ,

JEPET ME QERA APARTAMENTI-BERAT

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Pri 18:33 ,

Shitet shtepi private okazion

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Pri 22:49 ,

Shtepi ne qender berat

60 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Pri 10:47 ,

Jepet shtepi me qera 3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Pri 19:37 ,

Shtepi

42 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Pri 13:22 ,

Shitet shtepia ne lagjen goric

Numri i dhomave: 2
21 Pri 00:07 ,

OKAZIJON SHITEN SHTEPI NE BERAT 2+1

45 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Pri 00:06 ,

Shitet apartament 2+1 ne don bosko

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 16:25 ,

Jepet me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Pri 09:42 ,

Shtepi + Toke

Numri i dhomave: 4
12 Pri 15:12 ,

Shitet shtepia private Perondi - Kuçove

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione