Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Objekte të huaja | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:40 Apartamente , Tiranë

Shitet shtepi

68 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 20:40 Baraka dhe garazha , Tiranë

Magazin

300 LEK / muaj

Sot 20:39 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Blv Zogu I

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:39 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Në fillim