Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Objekte të huaja | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 19:33 Apartamente , Tiranë

Apartamen square rruga kavajes 1+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:32 Apartamente , Vlorë

OKAZION!! Shitet 1+1 i mobiluar

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:25 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

Jepet shtepi me qera 2+1 e kompletuar me mobilie

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim