Sarandë | Vendbanime | Dhoma

20 Sht 15:10 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

15 Sht 16:16 ,

Apartamente

15 Sht 16:14 ,

Dhoma plazhi Apartamente

1 LEK / muaj

12 Sht 23:38 ,

Pushime Sarande me çmim krize

20 EUR / ditë

11 Sht 09:31 ,

Dhoma Plazhi apartamenta

1 LEK / muaj

11 Sht 08:32 ,

Dhoma Plazhi Apartamente

1 EUR / muaj

10 Sht 19:08 ,

Dhoma Plazhi

02 Sht 08:48 ,

Dhoma Plazhi

1 LEK / muaj

31 Gush 11:12 ,

Apartament per 7 persona per plazh

3 000 LEK / muaj

29 Gush 21:53 ,

Dhoma Plazhi

20 EUR / ditë

23 Gush 16:57 ,

Dhoma plazhi afer bulevardit dhe qendres

3 000 LEK / ditë

22 Gush 13:12 ,

APARTAMENTE ME QERA PER PUSHIME

3 500 LEK / ditë

21 Gush 02:25 ,

Dhoma me qera ne ksamil

20 EUR / ditë

04 Gush 23:02 ,

Dhoma

25 EUR / ditë

30 Korr 11:14 ,

Apartamente plazhi

30 EUR /

30 Korr 00:23 ,

Dhoma me qera ne ksamil

25 EUR / ditë

28 Korr 11:09 ,

Shtepi me qera

35 EUR / ditë

26 Korr 14:58 ,

Jepen me qera

25 EUR / muajNë fillim