Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pogradec | Vendbanime | Dhoma

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Gush 11:24 ,

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

04 Gush 18:37 ,

Dhoma plazhi me qera

1 500 LEK / ditë

17 Korr 21:00 ,

Dhoma pushimi

2 500 LEK / ditë

15 Korr 09:39 ,

Dhoma Plazhi

3 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


iphone Dhoma ne tushemisht Hyrje Apartament me qera Apartment Dhoma me qera Shtepi me qera Shtepi pushimi Shtepi Dhoma plazhi me qera Karrige Shtepi me qera afat gjate Me qera Dhoma ne pogradec Dhoma ne tushemisht apartamente dhoma qera Pogradec Shtepi ne shitje pogradec shtepi me qera garsoniere me qera Tushemisht Dhoma Spille Hotel Shtepi meqera Garsonere Dhome me qera 2 dhoma Apartament jam duke kerkuar Apartament me qera Shpi me qera Hyrje me qira Dhome plazhi Shpi me qira pallat ne ndertim shtepi.me qera Shtepi me qira dhome e guzhine. Tirana 2 dhoma per 2 fanilje Garsoniere Sarande Dhoma pushimi ne pogradec Apartament me qera afat gjate gazoniere Shtepi me qira dhome e guzhine. Dhome Elbasan Shtepi shitje ne pogradec banesa me qera Shtepi Pushimi Pogradec buze liqenit Hotel Shtepi me qera te ulet Korce Dhoma pushimi drilon Dhoma me qira hyrje ne shitje Shtepi mujore pogradec Antike devid Shtepi me qira ne pogradec Dhoma ne tushemisht Shtepi me qira Dhoma plazhi pogradec Dhoma me qera pogradec Tushemist Sobe me dru Shpija me Qera pogradec Shtëpi pushimi Gasonjere tushemisht Dyer Makina Dua nje gazonjere Shtepi 1+1 Shtepi me qera ne progadec shtepi ne shitje ne pogradec garsoniere ne pogradec Lin Shtepi me qera ditore Nje dhome me qera Shtepi buze bulevardit per dt 10/8 Garzoniere Tirana Shtepi me qera Pogradec Apartament pushimi kalcio Dhoma .e qera pogradec dhome me pogradec Apartament pushimi 1+1 dhome ose garsonjere per plazh ne pogradec Dhome guxhin Shtepi me qera pushime Qera gazeta celesi shtepi me qera Lek me interes Dhoma plazhi ditore Transpalete A

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione