Blej Dhoma me qera apo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 275
Vlorë , 227
Sarandë , 182
Durrës , 104
Pogradec , 64
Korçë , 20
Shkodër , 13
Kavajë , 12
Lezhë , 9
Shfaqni të gjitha

Dhoma në shitje dhe me qera. Shikoni me qindra njoftime në MerrJep.al dhe gjeni dhomë me qera që ju përshtatet juve më shumë. Gjeni dhoma plazhi, dhoma pushimi, garsoniere, ambjente zyreje,lokale, me qera ditore dhe mujore. Blej dhe shit dhoma dhe ambiente të ndryshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

12 Nën 12:17 ,

Dhoma me qera

10 000 LEK / muaj

22 Tet 13:07 ,

Jepen dhoma me qera

150 LEK / muaj

20 Tet 18:17 ,

Shtepi me qera ne Fier

2 000 LEK / ditë

18 Tet 18:37 ,

Okazion

80 LEK / muaj

09 Tet 09:55 ,

Oferte per Garzonjere

15 LEK / ditë

07 Tet 16:47 ,

Dhoma Plazhi

1 500 LEK / ditë

29 Sht 12:50 ,

Dhoma Plazhi

20 Sht 15:24 ,

Garsoniere e mobiluar

15 000 LEK / muaj

20 Sht 15:10 ,

Hyrje per pushime verore

25 EUR / ditë

18 Sht 18:15 ,

Jeper me qera

20 000 LEK / muaj

16 Sht 19:45 ,

Dyqan me qera

30 000 LEK / muaj

15 Sht 19:58 ,

Postiqe

Po kërkoni dhoma me qera? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave të dhomës ose kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Blej Dhoma në shitje apo me qera 

Shikoni me qindra njoftime për dhoma të ndryshme si garsoniere me qera, dhoma për zyre, lokale, ambient pune, dhoma plazhi, dhoma me qera për student, garsoniere me qera për student, dhoma pushimi, në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris si Tiranë, Vlorë, Sarandë, Durrës, Pogradec, Korçë, Kavajë, Shkodër, Lezhë dhe të tjerë.

Shit dhoma, garsoniere në MerrJep.al

Posedoni dhoma, lokale, garsoniere, dhoma plazhi, ambiente zyre? Shisni ato në MerrJep.al lehtë dhe shpejtë duke krijuar njoftime me informatat rreth dhomës që shisni si çmimi, sipërfaqja e të tjera dhe gjeni blerësit e interesuar.
Në fillim