Dibër | Vendbanime | Dhoma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


15 Sht 12:18 ,

Shitet Vile 3 kateshe

140 000 LEK

11 Sht 17:22 ,

japim me qira

12 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Sht 14:37 ,

Toke

100 LEK

08 Gush 14:28 ,

Shtepi 1+1

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Korr 19:44 ,

Okazjon Shitet 2+1 Lezhe qender tek turizmi 90m2

38 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Korr 23:15 ,

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80


Në fillim