Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Vlorë | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 19:08 ,

Apartament me qera

27 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sot 18:49 ,

Apartment Vlore Kompleksi Diamond Hill

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 18:35 ,

Apartament 2+1 Te K.Diamond Hill

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:23 ,

Apartament 2+1

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3


Në fillim