Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Elbasan | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:01 ,

Super Apartament 2+1 , Elbasan

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:58 ,

OKAZION

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 09:53 ,

Shtepi ne Elbasan 60m2 me ose pa mobilim

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim