Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Dibër | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


15 Sht 12:18 ,

Shitet Vile 3 kateshe

140 000 LEK

11 Sht 17:22 ,

japim me qira

12 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Sht 14:37 ,

Toke

100 LEK

08 Gush 14:28 ,

Shtepi 1+1

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Korr 19:44 ,

Okazjon Shitet 2+1 Lezhe qender tek turizmi 90m2

38 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Korr 23:15 ,

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80


Në fillim