Vlorë | Vendbanime | Baraka dhe garazha

23 Sht 10:06 ,

MAGAZIN ME QERA

300 000 LEK / muaj

07 Maj 14:23 ,

Kontenier

1 200 EUR

15 Gush 17:08 ,

Shitet

10 000 EUR

11 Tet 18:46 ,

Garazhd

5 000 EURNë fillim