Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

garazhe ne tirane | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Baraka dhe garazha

Tiranë , 69
Vlorë , 18
Durrës , 4
Kavajë , 2
Kucovë , 2
Lezhë , 2
Pogradec , 2
Korçë , 1
Lushnjë , 1
Show all

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garazhe ne tirane,kategori Baraka dhe garazha,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj garazhe ne tirane All | Baraka dhe garazha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Dhj 17:01 Baraka dhe garazha , Tiranë

SHITEN 10 POSTE PARKIMI UNAZA E RE

120 000 EUR

10 Nën 12:14 Baraka dhe garazha , Vlorë

Garazhe ne shitje

54 000 EUR Price Reduced

14 Tet 15:20 Baraka dhe garazha , Tiranë

Garazhe/Post parkimi

5 000 LEK / monthly

25 Korr 13:41 Baraka dhe garazha , Tiranë

shitet garazh

30 000 EUR

22 Korr 15:13 Baraka dhe garazha , Vlorë

Shiten garazhe ne Vlore

11 000 EUR

16 Korr 17:00 Baraka dhe garazha , Tiranë

Garazhe ose magazin

500 LEK / monthly

17 Qer 11:51 Baraka dhe garazha , Tiranë

GARAZHE NE SHITJE PRANE PALLATEVE CABEJ

11 000 EUR

15 Qer 11:55 Baraka dhe garazha , Tiranë

GARAZHE PER SHITJE

11 000 EUR

27 Maj 17:59 Baraka dhe garazha , Tiranë

Shiten 2 garazhe.

19 900 EUR

24 Maj 10:25 Baraka dhe garazha , Tiranë

Garazh

11 Maj 23:18 Baraka dhe garazha , Kavajë

GARAZH NE QENDER TE KAVAJES

250 EUR / monthly

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Baraka dhe garazha në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garazhe ne tirane | All | Baraka dhe garazha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information