Elbasan | Vendbanime | Baraka dhe garazha

10 Qer 09:14 ,

Magazine me qera

20 000 LEK / muaj

07 Shk 20:20 ,

Godine

250 EUR / muaj

02 Shk 13:21 ,

okazion

2 000 EUR / muaj

24 Gush 21:05 ,

Tjeglla

2 LEK

04 Maj 17:58 ,

Kioska 4m me 2m

1 500 EUR

21 Pri 21:26 ,

barake

2 000 EUR

Në fillim