Delvinë | Vendbanime | Baraka dhe garazha

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Pri 23:12 ,

Jepet shtepi private me qera

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Korr 10:33 ,

Okazion Shitet shtepi ne Delvine

25 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Korr 10:21 ,

Shitet shtepi private ne qytetin e Delvines

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Nën 15:08 ,

Shtepi ne Delvine

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Mar 18:04 ,

Apartament ne Delvine

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Mar 21:31 ,

Shitet shtepi private ne Delvine

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Shk 18:46 ,

Shtepi 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Korr 13:08 ,

Shitet

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim