Delvinë | Vendbanime | Baraka dhe garazha

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


27 Korr 13:08 ,

Shitet

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Korr 18:03 ,

Shitet 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Mar 18:04 ,

Apartament ne Delvine

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Mar 21:31 ,

Shitet shtepi private ne Delvine

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Shk 18:46 ,

Shtepi 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Nën 15:08 ,

Shtepi ne Delvine

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Në fillim