Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27853
Durrës , 8095
Vlorë , 2197
Shkodër , 1122
Sarandë , 902
Fier , 836
Elbasan , 714
Lezhë , 541
Pogradec , 454
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 09:46
Linku:
,

21 dhjetori Kompleksi Kontakt

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Gush 10:35
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 00:29 ,

Jepet apartament me qira te Tregu Elektrik

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 00:17 ,

Jepet apartament me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:16 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:53 ,

Jepet me Qera Apartament 123m2 2+1+2!

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:41 ,

Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
Dje 23:07 ,

Ne Zemer te Tiranes (9 Kateshet) 2+1+2WC Modern

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:47 ,

Apartament me qera ne Sarande

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament prej 100m2 ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:35 ,

Shitet apartament 105m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:31 ,

Orikum - Shitet 1+1 i mobiluar per 30, 000 Euro

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:31 ,

Lungomare - Shitet super apartament 2+1

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:30 ,

Apartament 2+1 ne Orikum

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:28 ,

Apartament 2+1 ne Pogradec

37 800 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 22:15 ,

Apartament me qera per pushime

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 22:12 ,

APARTAMENT

3 800 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 22:02 ,

Apartament AIR BNB 2+1 Bulevard, Stacioni Trenit

180 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:02 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shengjin

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:02 ,

Apartament 2+1 me qera Stacioni Trenit, Bulevard

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 22:02 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:01 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
Dje 21:51 ,

Shitet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 21:45 ,

Jepet me qera 1+1 vend parkimi rruga e kosovareve

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:44 ,

Shitet apartament 2+1 Shengjin

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 21:44 ,

shitet apartament 3+1

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 21:42 ,

Jepet me qera 2+1+1post parkimi KOPSHTI ZOLOGJIK

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim