Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27669
Durrës , 8073
Vlorë , 2177
Shkodër , 1118
Sarandë , 892
Fier , 831
Elbasan , 713
Lezhë , 541
Pogradec , 455
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

04 Gush 22:43
Linku:
,

Apartament 2+1 me siperfaqe DURRES

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 10:37
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Gush 22:14
Linku:
,

Shitet apartament pushimi duplex

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:06
Linku:
,

21 dhjetori Kompleksi Kontakt

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:07 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK SHALLVARET

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:07 ,

Apartament 2+1, tek zona e Zogut te Zi.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:06 ,

APARTAMENT 3+1 NE ASTIR

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 07:57 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sot 07:53 ,

Apartament pushimi Vlore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 07:53 ,

Shtepi pushimi ne Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:51 ,

SHITET Ap 3+1+garazhd ne Plazhin e Durresit

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 07:26 ,

Shitet apartament 2+1 ne Kamez

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 07:26 ,

Shitet apartament 2+1 te Rruga Filip Shiroka

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 07:20 ,

SHITET GAZONJERE ME PAMJE NGA LIQENI

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 07:11 ,

Fresku Jepet me qera 2+1 mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:10 ,

SHITET Ap 2+1 perballe Hotel Vivas Plazh Durres

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 07:10 ,

SHITET Ap 3+1+garazhd ne plazh Durres

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 06:54 ,

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 06:54 ,

Apartament 2+1 ne zonen e Freskut

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 06:47 ,

Shitet Apartament

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 06:44 ,

TE LIQENI NGJITUR ME GARDEN GARDES

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim