Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 55412
Durrës , 12737
Vlorë , 4018
Shkodër , 2426
Fier , 1198
Sarandë , 1189
Elbasan , 1182
Lezhë , 744
Pogradec , 574
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Dje 18:21
Linku:
,

APARTAMENT 1+1 ME QIRA, NE BLLOK

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Sot 12:25 ,

Apartament 2+2 me verand

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:24 ,

Shitet Apartament 2+1 super

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
17 Maj 08:48 ,

Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
27 Pri 23:14 ,

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
15 Pri 16:29 ,

Apartament ne kala

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
15 Pri 16:29 ,

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Mar 12:44 ,

Shiten apartamente kati1

1 LEK

Numri i dhomave: 1
12 Mar 12:14 ,

Me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
12 Mar 12:08 ,

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 2,5
09 Shk 09:45 ,

OKAZION APARTAMENT

1 LEK

Numri i dhomave: 3
31 Jan 14:13 ,

Shitet apartament.

1 LEK

Numri i dhomave: 2
19 Nën 12:28 ,

Jepet me qira Berat

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Nën 17:57 ,

Klering

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Tet 22:40 ,

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK FARMACIA 10!

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Sht 18:12 ,

Truall

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
24 Gush 13:14 ,

Per biznes

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Gush 13:32 ,

Jap apartament me qera ne kune-shengjin

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
16 Korr 12:08 ,

�� Jepen me qira apartamente bosh

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 11:06 ,

Prane godinës 27 tek qyteti studenti.

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
30 Maj 16:11 ,

Shtepi me qera 2+1 astiri

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Maj 17:13 ,

Jepet me Qera

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
16 Pri 21:55 ,

Okazion Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Pri 21:24 ,

Shitet apartament/shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 3
04 Mar 19:36 ,

Shitet hyrje pallati 1+1 kati 3

1 LEK

Numri i dhomave: 2
08 Shk 10:51 ,

japim apartamente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Jan 14:28 ,

Apartament me qera tek Tregu Çam

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Dhj 21:30 ,

APARTAMENT 2+1+2 ,SHKODER

1 LEK

Numri i dhomave: 2
17 Sht 13:21 ,

Shitet ose jepet me qera apartment tek selvia

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
03 Sht 17:33 ,

ASTIR JEPET 2+1 me qeraPjeserisht e mobiluar.

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Gush 23:55 ,

Apartmente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
23 Korr 15:03 ,

SHITEN DY APARTAMENTE NE DURRES 2+1 , 1+1

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
25 Maj 16:44 ,

Shitet Apartament i mobiluar.

1 LEK

Numri i dhomave: 2
19 Jan 10:25 ,

riparime elktroshtepiake

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 08:36 ,

SHITET OKAZION

1 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Gush 15:42 ,

Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione