Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 30543
Durrës , 8770
Vlorë , 2542
Shkodër , 1142
Sarandë , 924
Fier , 900
Elbasan , 784
Lezhë , 585
Pogradec , 472
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 12:53
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 Misto Mame, 70m2

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Dhj 23:57
Linku:
,

OKAZION! Shtepi 2+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Dhj 15:31
Linku:
,

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

01 Dhj 21:30 ,

APARTAMENT 2+1+2 ,SHKODER

1 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Nën 11:28 ,

Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace

1 LEK

Numri i dhomave: 3,5
20 Nën 10:54 ,

KERKOJ APARTAMENT PER SHITJE/QIRA

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Tet 16:06 ,

APARTAMENT SHTEPI

1 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Sht 08:59 ,

Shitet apartament 2+1

1 LEK

Numri i dhomave: 4
17 Sht 13:21 ,

Shitet ose jepet me qera apartment tek selvia

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
03 Sht 17:33 ,

ASTIR JEPET 2+1 me qeraPjeserisht e mobiluar.

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Gush 18:47 ,

Shitet papafingo ne Velipoje

1 LEK

Numri i dhomave: 5
21 Gush 23:55 ,

Apartmente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
23 Korr 15:03 ,

SHITEN DY APARTAMENTE NE DURRES 2+1 , 1+1

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
25 Maj 16:44 ,

Shitet Apartament i mobiluar.

1 LEK

Numri i dhomave: 2
19 Jan 10:25 ,

riparime elktroshtepiake

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 08:36 ,

SHITET OKAZION

1 LEK

Numri i dhomave: 3
28 Gush 15:42 ,

Qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Qer 16:33 ,

Apartamente per pushues

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 17:22 ,

Apartamente me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Qer 20:54 ,

Apartament rr.kavajes te policia bashkiake

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Pri 12:10 ,

Jepet me qera nje hyrje ne shkoder

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
17 Pri 11:36 ,

Apartament 2+1

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
28 Shk 19:04 ,

Golem .Aprtament ,ambjente biznesi,garazh .

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 20
27 Shk 16:10 ,

Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
18 Jan 20:12 ,

Jepet me qera 2+1 te Ekzalko 300 Euro

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
16 Sht 22:02 ,

Apartament+dyqan

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Sht 18:00 ,

Shitet apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Gush 21:02 ,

Apartament. Okazion

1 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Korr 23:13 ,

Apartament

1 LEK

Numri i dhomave: 2
26 Qer 20:39 ,

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Korr 20:01 ,

BANESE 60m2 NE DURRES

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Dhj 12:53 ,

Apartament prej 60m2 ne Fier

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Tet 16:43 ,

Hyrje

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 14:00 ,

Jepet me qera 2+1 , Fresku ,Tirane

2 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Sht 12:45 ,

Lungomare papafingo me qera

2 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Nën 18:27 ,

Shitet pak lek

3 LEK

Numri i dhomave: 4
17 Jan 19:12 ,

Okazion Apartament 63m2

5 LEK

Numri i dhomave: 1
27 Tet 20:19 ,

Apartament me qera

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
22 Qer 22:32 ,

Jepet me qera

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
14 Qer 21:51 ,

Jepet me qera 3+1 ne Gjoadol 450 Euro

10 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
24 Tet 13:09 ,

Apartament me qera ne Devoll

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Gush 17:28 ,

qera skele

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
30 Gush 17:20 ,

qera skele

10 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
12 Nën 20:14 ,

Sobe me Dru

11 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim