Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 41490
Durrës , 8679
Vlorë , 3522
Shkodër , 1317
Sarandë , 1109
Elbasan , 1063
Fier , 853
Lezhë , 701
Pogradec , 568
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Dje 10:05
Linku:
,

RINGU,ZOGU I ZI shitet 2+1

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:02
Linku:
,

Duplex Penthouse pamje panoramike 150 m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
11 Maj 12:36
Linku:
,

Apartamenti 2+1 në shitje

410 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 13:42 ,

Jepet me qera Ap 2+1 afer Pazarit te Ri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:39 ,

Shitet Apartament 2+1 ne Lushnje

5 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 13:36 ,

Shitet Apartament 3+1+2 ne Laprake

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 13:36 ,

Shitet 2+1 Misto Mame

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:36 ,

Shitet Apartament 2+1 te Is Rest Durresi

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 13:36 ,

Shitet Apartament 3+1+2 ish Fusha e Aviacionit

144 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:36 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 13:33 ,

Apartament 3+1 per shitje tek Rr. Elbasanit!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 13:33 ,

Jepet me qera apartament 1+1 prane Kazazit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:33 ,

Shitet Apartament 3+1+2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:33 ,

Shitet Apartament 2+1+2

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:33 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:33 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MALIT TE ROBIT

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione