Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 34069
Durrës , 9760
Vlorë , 2639
Shkodër , 1350
Fier , 939
Sarandë , 939
Elbasan , 823
Lezhë , 549
Pogradec , 491
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

Sot 14:37
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 10:52
Linku:
,

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, sip.120m².

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 08:49
Linku:
,

Shitet apartament 2+1, Tirane

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Sot 13:17 ,

Rruga Jordan Misja 70000€

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 13:17 ,

JEPET ME QIRA DUBLEX + POST PARKIMI TE LIQENI I THATE!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:17 ,

Shitet Super Apartament ne Qender Lushnje

3 600 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 13:17 ,

Shitet Super Apartament ne Qender Lushnje

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:15 ,

Vile ne shitje ne Mullet

470 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:15 ,

QERA,APARTAMENT 2+1,SELVIA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:15 ,

Duplex Luksoz ne Shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:14 ,

Duplex Luksoz ne Shitje!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:14 ,

Apartament Luksoz ne Shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:14 ,

Shitet apartament ne rr.Kavajes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:13 ,

Shitet garsoniere, Komuna e Parisit

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 13:12 ,

Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
Sot 13:12 ,

Shitet apartament te rruga e Kavajes

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:11 ,

Apartament 2+1 ne shitje Kopshti Botanik

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:11 ,

Apartament 3+1 me qera Bllok

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:11 ,

Apartament 2+1 ne shitje Komuan e Parisit

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:11 ,

Apartament 2+1 me qera Rruga e Bogdaneve

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:10 ,

Apartament Luksoz 2+1 ne shitje, komana e Parisit

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 13:10 ,

Shitet 1+1 ne Qender

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:10 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE ETC!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 13:10 ,

Okazion shitet apartamenti

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione