Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 55390
Durrës , 12709
Vlorë , 4018
Shkodër , 2426
Fier , 1198
Sarandë , 1189
Elbasan , 1182
Lezhë , 744
Pogradec , 574
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Sot 11:33
Linku:
,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VOLLGA

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
24 Maj 14:01
Linku:
,

JAPIM APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT. 400 € /Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80

Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Bardhyl

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:15 ,

Shitet Apartament 3+1+2 ne Laprake

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 12:15 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:15 ,

Shitet Dublex ne Qender Rr Kavajes

266 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 12:15 ,

Shitet Apartament 2+1 ne Astir

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 12:15 ,

Shitet Papafingo 2+1+2 te Rr,Myslym Keta

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 12:13 ,

Shitet,Apartament 2+1, Farmacia 10, Rruga e Dibres

104 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi Panorama!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:13 ,

shitet apartament 1+1 ne kombinat

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 12:13 ,

shitet 1+1 ne ysberisht

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:13 ,

shitet apartaent 2+1 ne Don Bosko

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 ,

Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis corner!

254 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:13 ,

Shitet apartament 1+1 tek Fusha Aviacionit

85 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:13 ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Tiranes!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione