Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 30523
Durrës , 8769
Vlorë , 2539
Shkodër , 1142
Sarandë , 923
Fier , 900
Elbasan , 782
Lezhë , 585
Pogradec , 472
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

02 Dhj 21:10
Linku:
,

Apartament

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Dhj 23:57
Linku:
,

OKAZION! Shtepi 2+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 11:11 ,

Shitet, Apartament

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:10 ,

Apartament me qera.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:10 ,

Apartament me qera.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:09 ,

Jepet me qera

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:09 ,

Apartament me qera. 1+1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:08 ,

Apartament me qera.

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:06 ,

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 300 € /Muaj

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:06 ,

Shitet, Apartament

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:06 ,

Shitet, Apartament Raxh

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:06 ,

Apartament me qera. KRI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:05 ,

Shitet, Apartament

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:04 ,

Apartament ne shitje

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 11:04 ,

Apartament me qera. KRI

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:03 ,

Shitet, Apartament

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 11:03 ,

��SHITET OKAZION�� ��1+1+BLK 27000E

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:03 ,

Shitet, Apartament

215 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:03 ,

Shitet, Apartament

258 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 ,

Jepet me qera 3+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 11:02 ,

Jepet me qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 11:02 ,

Shitet, Apartament

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 ,

Shitet Apartament i mobilur

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim