Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 54363
Durrës , 12734
Vlorë , 3940
Shkodër , 2406
Sarandë , 1287
Fier , 1190
Elbasan , 1165
Lezhë , 743
Pogradec , 573
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
13 Maj 10:59
Linku:
,

Apartament 2+1 me qera, te Foleja e Gjelber

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dje 20:45 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Kafe Roma

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:45 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Min, Jashtme

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:45 ,

Shitet Apartament 3+1 te Marteniteti i Ri

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 20:45 ,

Shitet Apartament 2+1 ne Astir

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 20:45 ,

Shitet Apartament 1+1 ne Bllok

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:44 ,

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:44 ,

Shitet

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 20:44 ,

SHESIM APARTAMENTE 1+1, RESIDENCA "PORTA TIRANA E RE"

77 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:44 ,

SHESIM APARTAMENT 1+1, DURRЁS TE KAVALISHENCA

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 20:43 ,

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:43 ,

Shitet Apartament 2+1 te Shkoll Baletit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 20:43 ,

Shitet Apartament 3+1 te Pazari i Ri

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 20:43 ,

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Bardhyl

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione