Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 30523
Durrës , 8769
Vlorë , 2539
Shkodër , 1142
Sarandë , 923
Fier , 900
Elbasan , 782
Lezhë , 585
Pogradec , 472
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

01 Dhj 15:31
Linku:
,

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:19
Linku:
,

Apartament me Qera 2+1

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 12:17 ,

Shitet Apartament 3+1+2 te 21 Dhjetori

122 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosco

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:16 ,

Apartament 1+1 me qera laprake 260 euro.

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:09 ,

Tiranë jepet me qira 1+1 Pranë Pediatrisë.

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:08 ,

Apartament 1+1 me qira Rruga e Elbasanit ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:08 ,

Shitet apartament

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:08 ,

Apartament 1+1 me qera tek Panorama ne Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 ,

Apartament 2+1 ne Shitje Te Fresku Tirane

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:08 ,

Apartament 1+1 me qera Rruga Kongresi Manastirit ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:08 ,

Apartament 3+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 12:08 ,

Apartament 1+1 me Qera Fresk ne Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:07 ,

Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht ne Tirane

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim