Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 34069
Durrës , 9760
Vlorë , 2639
Shkodër , 1350
Fier , 939
Sarandë , 939
Elbasan , 823
Lezhë , 549
Pogradec , 491
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

28 Shk 10:52
Linku:
,

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, sip.120m².

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 14:37
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 09:51
Linku:
,

Apartament

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 14:13 ,

Rruga e Kavajes apartament 3+1 ne shitje

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:13 ,

Rruga e Dibres apartament 2+1 ne shitje

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:13 ,

Qera Ap 1+1 te Siri Kodra

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:12 ,

Blloku garsoniere me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:11 ,

Myslym Shyri apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:10 ,

Brryli apartament 1+1 me qira

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:09 ,

Don Bosko apartament 2+1 ne shitje

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:09 ,

Myslym Shyri apartament 2+1 me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 14:09 ,

Rruga Mine Peza Duplex me qira

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 14:08 ,

Xhamllik apartament 1+1 ne shitje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:08 ,

Fjori Di Bosko apartament 2+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:08 ,

Apartament 2+1 ne shitje me Hipotek

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:07 ,

Kompleksi Panorama apartament 2+1 ne shitje

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:07 ,

Prane Spitalit Amerikan 2 jepet me qira apartament 2+1

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:07 ,

Rruga e Durresit apartament 1+1 me qira

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:06 ,

Komuna e Parisit apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:06 ,

Tregu Elektrik apartament 1+1 me qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:06 ,

Ali Demi apartament 1+1 ne shitje me hipotek

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:04 ,

Jepet me qera , apartament 2+1 , prane liqenit artificial

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:03 ,

Shitet Apartament me hipotek.75000€

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione