Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 30523
Durrës , 8769
Vlorë , 2539
Shkodër , 1142
Sarandë , 923
Fier , 900
Elbasan , 782
Lezhë , 585
Pogradec , 472
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

02 Dhj 23:57
Linku:
,

OKAZION! Shtepi 2+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
01 Dhj 15:31
Linku:
,

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:19
Linku:
,

Apartament me Qera 2+1

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 13:02 ,

Shtepi Banese ne bregdet.

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 ,

Apartament 1+1 ne Shitje Tek Rr Jordan Misja

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:01 ,

Apartament 2+1 me qera Tek Tregu Elektrik

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:01 ,

Apartament ne shitje 2+1, 176.4m2, 250'000 Euro

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:01 ,

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 ,

Apartament 1+1 ne shitje per 51'000 euro!

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:00 ,

Apartament 3+1 ne shitje ne Bllok

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:00 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË DREJTORISË SË POLICISË!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:00 ,

Apartament + parkim me qira tek Touch of Sun

900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 13:00 ,

Apartament 1+1 ne shitje ne Xhamllik

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 13:00 ,

Apartament 1+1 ne shitje Misto Mame

49 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:59 ,

Shitet Apartament lagja Jani Vruho (Vakef)

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim