Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 54821
Durrës , 12732
Vlorë , 3961
Shkodër , 2411
Sarandë , 1283
Fier , 1191
Elbasan , 1176
Lezhë , 741
Pogradec , 574
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.
Sot 11:07
Linku:
,

Apart. 2+1+2 me qera – PRIVAT (Brryli)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

06 Shk 11:51 ,

shitet apartament 2+1+2 banjo

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Shk 06:30 ,

Shitet apartament ose mundesi nderrimi

770 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Shk 01:22 ,

Shitet Apartament Ne Durres lagjen 13 Plazh okazio

30 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Shk 20:05 ,

shitet apartamenti plazh Durres

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Shk 14:18 ,

shitet

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 14:18 ,

Okazion Dyqan ne elbasan

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
05 Shk 10:09 ,

apartment me hipotek

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Shk 10:09 ,

Apartament

1 111 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 09:33 ,

Apartament 2+1 ne Rr Qemal Stafa

154 700 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 09:33 ,

Apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa

154 700 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 09:33 ,

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Besim Daja

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
04 Shk 22:46 ,

Apartament prane flagshipit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
04 Shk 18:18 ,

Shitet Apartment 2+1

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Shk 15:06 ,

Me hipoteke

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Shk 12:46 ,

Banes e kompletuar ne qendren e plazhit 10000

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Shk 11:49 ,

shitet apartament 2+1+2 banjo

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Shk 23:39 ,

(((((((SUPER OKAZION)))))))2+1 TEK MOZAIKU TIRANES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Shk 23:04 ,

OKAZION (417€)apartament tek 21 te mozaiku tiranes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
03 Shk 20:29 ,

Apartament me qera ne Yzberisht

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Shk 14:58 ,

Apartament 3+1, Qender

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Shk 13:57 ,

SHITET Apartament 2+1,kati 5

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera


Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Shit apartament në MerrJep.al


Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione