Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 34069
Durrës , 9760
Vlorë , 2639
Shkodër , 1350
Fier , 939
Sarandë , 939
Elbasan , 823
Lezhë , 549
Pogradec , 491
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

28 Shk 09:51
Linku:
,

Apartament

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:16
Linku:
,

OKAZION Shitet Objekti 17 Apartamente(2+1)(1+1)

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Sot 08:49
Linku:
,

Shitet apartament 2+1, Tirane

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Shk 10:52
Linku:
,

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, sip.120m².

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Sot 13:06 ,

Apartament 3+1 me qera, Selvia, Qender

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:06 ,

Apartament 2+1 per shitje 21 Dhjetori

96 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:06 ,

Apartament 2+1+2 me qera, Bllok

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:01 ,

Shitet Apartament 2+1 Rr, Kosovarve

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:01 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Elbasanit

132 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione