Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lungo mare | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lungo mare,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lungo mare Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:00 ,

Apartament

65 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 ,

Apartament lungo mare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 08:37 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 08:37 ,

Shtepi pushimi Lungo mare

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Gush 11:28 ,

Apartament me qera ne Skele!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Gush 17:45 ,

Jepet apartament 1+1 me qera!

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Gush 03:12 ,

Garsonjere me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
08 Gush 03:12 ,

Garsonjere me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
08 Gush 03:12 ,

Garsonjere me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
06 Gush 13:45 ,

Okazion, ap[2+1] vija e pare ne lungo mare

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Gush 19:32 ,

Jepet apartament me qera 1+1 ne Vlore

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Korr 05:13 ,

Rent Apartament Long Terms

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Korr 20:00 ,

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
27 Qer 15:20 ,

Dhoma plazhi me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Qer 16:34 ,

Cmim ofert pallat ne ndertim

Numri i dhomave: > 10
23 Qer 14:49 ,

Lungo Mare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Qer 00:16 ,

Shitet,nderrohet dyqan ne Vlore Lungo Mare

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Qer 20:01 ,

Apartment 2+1 located on the 1 floor - in Cold Water area

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Qer 12:20 ,

Rent long time

Numri i dhomave: 2
30 Maj 07:59 ,

Rent 2 Apartments Longterms

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Maj 20:58 ,

Gazonjere

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
27 Maj 18:58 ,

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE LUNGO MARE, VLORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Maj 12:00 ,

Rent Apartment Longterms

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Maj 11:58 ,

Jepet me qera 250 e muaj lungo mare

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Maj 17:31 ,

Apartament 1+1 ne shitje

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Maj 15:22 ,

Rent apartment 1 year

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Maj 10:28 ,

Shitet,nderrohet dyqan ne vlore ne Lungo Mare

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
29 Pri 07:59 ,

Renting apartment longterms

Numri i dhomave: 1,5
26 Pri 16:15 ,

Renting Apartment Longterms

Numri i dhomave: 1,5
23 Pri 08:56 ,

Rent Apartment Longterms

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 09:33 ,

Rent Apartament

Numri i dhomave: 1,5
22 Pri 09:30 ,

Affitto Appartamento Lungotermine

Numri i dhomave: 1,5
21 Pri 12:33 ,

Affitto Appartamento Lungotermine

Numri i dhomave: 1,5
21 Pri 08:17 ,

Affitto Appartamento Lungotermine

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lungo mare | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione