Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vile | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vile,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vile Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Gush 15:25 ,

SHESIM VILE INDIVIDUALE NE GREEN COAST!

524 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
24 Korr 09:59 ,

Shitet Apartament 3+1 kati 2. 200 m2, Gjykata Apelit Vlore

108 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
13 Korr 12:52 ,

Jepet apartament me qera prane Poliklinikes

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
08 Korr 19:29 ,

Shtepi me qira ne Vlore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
30 Qer 11:49 ,

Jepet me qera ( ditore / mujore) 2+1 prane bashkise

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
29 Qer 11:07 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NË VLORË.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Qer 14:37 ,

Apartament me qera per plazh

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Qer 09:15 ,

Apartament me qera,Vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
23 Qer 18:54 ,

Shtepi pushimi me qira, Uji i Ftohte. Vocation Beach Rooms

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Qer 18:36 ,

SHITET VILE INDIVIDUALE NE GREEN COAST

523 254 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Qer 13:29 ,

Vile Okazion ❌

Numri i dhomave: 10
20 Qer 19:00 ,

Shitet apartament ne Green Coast , Palase!

560 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Qer 12:02 ,

Apartament me qera ditore (2+1 prane bashkise)

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
03 Qer 14:57 ,

Apartamente me qera 200m nga plazhi i Dhermiut

10 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 40
03 Qer 10:59 ,

apartamente me qera ne dhermi plazh 200 nga deti

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 40
01 Qer 10:56 ,

Apartament, me qera në Vlorë 50 euro

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 120
08 Maj 12:00 ,

Apartament me qera,Vlorë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
27 Pri 19:37 ,

Vile me qira te Uji i Ftohte

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 12:43 ,

Shitet super vila ne Kanine ,Vlore

390 000 LEK

Numri i dhomave: 5
23 Shk 18:27 ,

Vile per shitje

650 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Sht 17:46 ,

Apartament me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Gush 22:22 ,

Apartament me qera ne Vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Gush 03:01 ,

Vila Real

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
13 Gush 18:37 ,

Apartament me qera ne Vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
11 Gush 08:18 ,

Last minute! Ofertë! Qera 3 ditë 100 euro

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Gush 17:28 ,

Apartment 2+1 Himare

Numri i dhomave: 2
06 Gush 07:37 ,

Oferta! Last minute! 5 netë 150 eu

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
31 Korr 15:13 ,

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
29 Korr 17:16 ,

Qera 3 ditë e lartë, Vlorë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Korr 10:40 ,

Apartmente të këndshëm me qira ditore

21 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Qer 13:50 ,

Apartamente Dhoma Mini Aparatament

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Maj 19:54 ,

Jepet me qera Apatament ne katin e 3-te te nje vil

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
04 Nën 13:06 ,

OKAZION! Shitet apartament me garazh/ qender Vlore

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vile | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione