Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Radhime | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radhime,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radhime Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:17 ,

Shitet apartament radhime

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Gush 16:48 ,

Apartament në shitje

Numri i dhomave: 3
27 Korr 11:50 ,

Garsonier per pushuesa Radhime

5 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Korr 19:01 ,

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
22 Korr 13:31 ,

Shitet apartament 2+1+2+ garazh ne Radhime, Vlore

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
18 Korr 12:00 ,

Shitet apartament 2+1+2+ garazh ne Radhime, Vlore

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
28 Qer 15:51 ,

SHITET APARTAMENT NË RADHIMË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Maj 12:14 ,

Shitet Apartament 1+1 ne Radhime

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
04 Maj 13:59 ,

Shitet apartament 2+1 prane plazhit !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Pri 11:05 ,

Shitet apartment 1+1 buze deti ne Radhime

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 17:03 ,

Shitet penthouse në Radhimë

243 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Jan 08:19 ,

Apartament 100 m larg detit

18 500 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Sht 14:34 ,

apartament 1+1 me qera

20 000 LEK

25 Gush 12:29 ,

Apartament me qera Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
07 Gush 22:35 ,

Shtepi Pushimi ne Radhime

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Korr 11:00 ,

apartamente per pushues ne radhime

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Qer 18:39 ,

Garsoniere Radhime

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
22 Qer 10:27 ,

Apartament ne RADHIME

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Qer 16:47 ,

Shitet apartament pushimesh ne Radhime

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
15 Gush 21:39 ,

Gasoniere Pushimi, Radhime Vlore

35 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Korr 18:11 ,

Apartamente me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
24 Qer 13:42 ,

Apartamente Me qera Dhoma Pushimi Plazhi

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Gush 21:53 ,

Apartament Pushimi ne Radhime, Buze Detit

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Pri 17:38 ,

Apartament per pushime

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
17 Pri 22:03 ,

Apartament plazhi me qira

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radhime | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione