Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nderrohet | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:17 ,

Shitet apartament radhime

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Qer 11:49 ,

Jepet me qera ( ditore / mujore) 2+1 prane bashkise

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Qer 00:16 ,

Shitet,nderrohet dyqan ne Vlore Lungo Mare

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Maj 10:28 ,

Shitet,nderrohet dyqan ne vlore ne Lungo Mare

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
01 Pri 00:42 ,

Apartment 2+2

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Mar 13:21 ,

Shitet/nderrohet apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 19:18 ,

Shitet ose nderrohet apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 19:17 ,

Shitet ose nderrohet apartament ne Vlore

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Jan 22:35 ,

Shitet dhe nderrohet dyqan ne vlore lungo mare

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
30 Gush 10:47 ,

Shitet/nderrohet tarac 300m² + 30m² ndertim

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Korr 19:54 ,

Nderrohet

35 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Jan 22:08 ,

Super okazion shitet+nderrohet

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
21 Gush 08:27 ,

Shitet ose nderrim

Numri i dhomave: 1,5
10 Gush 13:42 ,

Shitet/nderrohet apartament ne Vlore

76 500 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 00:47 ,

Shitet ose nderrohet

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
19 Qer 00:45 ,

Shitet ~ nderrohet 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Qer 19:20 ,

Shitet~nderrohet 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 19:40 ,

Shitet 2+1 ose nderrohet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 18:41 ,

Shitet 2+1 ~ Nderrohet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
07 Maj 18:57 ,

shitet ose nderrohet

Numri i dhomave: 2,5
26 Pri 10:53 ,

Shtepi 1+1 ne Uje te Ftohte

46 200 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Nën 13:20 ,

Shtepi 1+1 ne Uje te Ftohte

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Sht 22:54 ,

Shtepi pushimi ne Orikum

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Shk 20:14 ,

Shitet Kat ne çati

1 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Tet 18:39 ,

Shitet/Nderrohet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Pri 17:43 ,

Okazion apartament 77m2 me hipotek 46000 € Orikum

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Mar 17:23 ,

Apartament prej 96m2 ne Vlore

Numri i dhomave: 2
06 Jan 14:08 ,

Shitet ose Nderrohet

Numri i dhomave: 2
30 Dhj 15:59 ,

Apartament ne Vlore

63 750 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Dhj 23:21 ,

Apartament ne Orikum

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
14 Nën 01:56 ,

Hyrje ne vlore

42 350 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Sht 08:15 ,

Shitet ose nderrohet

Numri i dhomave: 2
05 Gush 16:24 ,

Shitet ose nderrohet

Numri i dhomave: 2
22 Korr 08:49 ,

Shitet ose Nderrohet

Numri i dhomave: 2
21 Korr 20:56 ,

Shitet ose Nderrohet

Numri i dhomave: 2
20 Korr 14:15 ,

Shitet ose nderrohet

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione