Lungomare | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lungomare,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lungomare Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 23:01
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 03:02 ,

Jepen me qera apartamente per plazh

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:59 ,

Apartamente lungomare vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 17:58 ,

Apartament lungomare vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:36 ,

Lungomare - Shitet super apartament 2+1

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:36 ,

Papafingo dhe ndertese ne shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:35 ,

LUNGOMARE SHITET SUPER 2+1

83 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:35 ,

Lungomare Shitet Apartament 100m2 per 95.000 Euro

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 15:33 ,

Lungomare shitet apartament 1+1

58 520 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:30 ,

Lungomare shitet apartament 1+1 i Mobiluar

47 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 15:29 ,

Lungomare shitet apartament me super pamje

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Dje 15:28 ,

Lungomare shitet apartament 1+1

79 540 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Pri 23:01
Linku:
,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 17:41 ,

Apartament ne lungomare 2+1

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
19 Pri 13:58 ,

Shitet. Garsoniere lungomare. /vlore

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Pri 08:33 ,

Apartament mbas Shkolles se Marines

54 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
19 Pri 05:55 ,

Jepet me qera apartament per pushime

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
18 Pri 21:36 ,

Jepet me qera shtepi pushimi vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
16 Pri 18:33 ,

Studio=26500=40m2 Lungomare

26 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
16 Pri 14:24 ,

1+1=52000€=59.11m2 Lungomare

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 04:56 ,

1+1=65000€=65m2 Lungomare

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 08:49 ,

Apartamente me qira lungomare vlore

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Pri 10:51 ,

Dublex=55000€=70m2 Lungomare vija e dyte

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Pri 02:06 ,

2+1=50000€=80m2 Lungomare

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Pri 21:05 ,

2+1=50000€=80m2 Lungomare

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Pri 15:07 ,

Apartament ne Vlore

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Pri 14:11 ,

1+1=48000€=70m2 Lungomare=vija e dyte

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lungomare | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione