Apartament | Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apartament Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 11:00
Linku:
,

Apartament 2+1

6 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3

Sot 02:24 ,

DHERMI, shes apartament 1+1, 190 m²(Green Coast Resort)

185 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 190
Dje 23:01 ,

Apartamente ne Ujin e Ftohte

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:54 ,

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 2
Dje 18:45 ,

Apartament me qera ditore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 18:18 ,

Apartament per pushime verore ne lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 17:42 ,

Apartament per pushime verore ne Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 16:44 ,

Apartament me qera ditore ne lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 16:30 ,

SHITET 2+1 41.000€

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:10 ,

Jepet me qera ditore, 1+1 PORTI Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:57 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

900 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 15:16 ,

jepet me qera apartament

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:12 ,

Jepet Apartament me Qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:12 ,

Jepet me qera apartament per pushime

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:06 ,

RENT APARTAMENT 25 EURO

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 15:06 ,

Apartament 2+1 me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:05 ,

Shitet Apartament 1+1 Okazion

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:05 ,

Rent Apartament Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:04 ,

Apartament 2+1 me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 14:49 ,

Apartament per pushues ditor

Numri i dhomave: 2
Dje 14:12 ,

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 13:21 ,

Apartament 2+1 ne Orikum

45 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:21 ,

Vlore, Shitet Super 2+1 i mobiluar

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 140
Dje 13:21 ,

Shitet Apartament 1+1,Orikum

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione